PDF Prindi Saada link

Kontaktid

Aadress: Võsa 24, Rapla 79514

Direktor Marje Krusell 48 96 002; See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Direktori vastuvõtuaeg lastevanematele E kell 8.00-9.00 ja K 15.00-17.00. Kohtumine muul ajal kokkuleppel.

Õppealajuhataja Maiu Albo, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Majandusjuhataja Svea-Kait Väli

Üldtelefon/õppealajuhataja/majandusjuhataja 48 96 253, 53 447 264

Logopeed Tiina Rahkemaa 51918044; See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Logopeedi vastuvõtuaeg lastevanematele E,K kell 13.00-14.30. Kohtumine muul ajal kokkuleppel.

Telefonid rühmades

Linnupesa 58846230

Sammalhabe 58846769

Kingpool 58669539

Hiireke 5214560

Kuremari 53096931

Muhv 53434182

E-mail: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

Viimati uuendatud Esmaspäev, 16 August 2021 11:07